Iš Kolyma.lt Wiki.
Peršokti į: navigacija, paiešką
(Naujas puslapis: ==Slapukai (cookies)== Šios svetainės serveris į apsilankiusio svetainėje kompiuterį įrašo laikiną sesijos slapuką (PHPSESSID). Jei neketinate prisijungti, o tik anonim...)
 
(Naudotojo panaikinimas)
13 eilutė: 13 eilutė:
  
 
==Naudotojo panaikinimas==
 
==Naudotojo panaikinimas==
Naudotojų paskyra, ją sukūrus, negali būti panaikinta. Programinės įrangos kūrėjai turi galimybę pakeisti slapyvardį, bet tam reikia, kad pats naudotojas to pageidautų. [[LPKB „Kolyma“]] negarantuoja, kad slapyvardis bus pakeistas.
+
Naudotojų paskyra, ją sukūrus, negali būti panaikinta. Programinės įrangos kūrėjai turi galimybę pakeisti slapyvardį, bet tam reikia, kad pats naudotojas to pageidautų. Tačiau [[LPKB „Kolyma“]] negarantuoja, kad slapyvardis bus pakeistas.

15:04, 13 spalio 2012 versija

Slapukai (cookies)

Šios svetainės serveris į apsilankiusio svetainėje kompiuterį įrašo laikiną sesijos slapuką (PHPSESSID). Jei neketinate prisijungti, o tik anonimiškai peržiūrėti svetainės puslapius, galite šį slapuką atmesti. Uždarius naršyklę, jis bus ištrintas.

Tačiau be slapuko negalėsite prisijungti prie šios svetainės kaip naudotojas. Prisijungus serveris gali priskirti ir daugiau slapukų (pvz., tokių, kurie išsaugo naudotojo vardą ar (pasirinktinai) slaptažodį, kad kaskart apsilankius svetainėje nereikėtų jo įvedinėti). Atsijungę galite juos ištrinti. Tai ypač patartina, jei naudojate viešą kompiuterį ir nenorite, kad Jūsų naudotojo vardas būtų žinomas kitiems to kompiuterio naudotojams. Taip pat tokiu atveju išvalykite laikinas naršyklės bylas (cache).

Informacijos prieinamumas

Šioje svetainėje Jūsų pateikiama informacija yra prieinama svetainės administratoriui, o taip pat serverio, kuriame patalpinta ši svetainė, savininko - UAB „Interneto vizija“ (įm. kodas 126350731) - serverių administratoriams ir programinės įrangos kūrėjams.

Naudotojo duomenys

Naudotojo duomenys, tokie kaip puslapių redagavimo laikas ar naudotojo atliktų pakeitimų skaičius, yra viešai prieinamas skyriuje „naudotojo indėlis“.

Naudotojo panaikinimas

Naudotojų paskyra, ją sukūrus, negali būti panaikinta. Programinės įrangos kūrėjai turi galimybę pakeisti slapyvardį, bet tam reikia, kad pats naudotojas to pageidautų. Tačiau LPKB „Kolyma“ negarantuoja, kad slapyvardis bus pakeistas.